Ενίσχυση του Kοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Βριλησσίων

Χριστούγεννα!!! Η γιορτή της αγάπης, της φιλανθρωπίας, της προσφοράς.

Από την Τετάρτη 11/12/2019  οι μαθητές του Σχολείου μας και οι οικογένειές τους θα έχουν την ευκαιρία να δείξουν την αγάπη τους στους συνανθρώπους μας στον Δήμο Βριλησσίων που έχουν ανάγκη και στερούνται τα βασικά αγαθά.

Ας ανταποκριθούμε όλοι μας να καλύψουμε τις ανάγκες του Κοινωνικού Παντοπωλείου του Δήμου Βριλησσίων!

Α΄ τάξη/ ρύζι ,ζυμαρικά                                                                                       Δ΄ τάξη/κονσέρβες γάλακτος, ντομάτας

Β΄ τάξη /δημητριακά, μπισκότα                                                                            Ε΄ τάξη /όσπρια, αλεύρι

Γ΄ τάξη /χριστουγεννιάτικες λιχουδιές                                                                   ΣΤ΄ τάξη/είδη υγιεινής ,χαρτί υγείας , απορρυπαντικά..

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ !!!