Επισκέψεις

Previous Next

Σήμερα, 24 Φεβρουαρίου 2020, οι μαθητές και οι μαθήτριες των Α΄και Β΄τάξεων παρακολούθησαν στο Μέγαρο Μουσικής τη διαδραστική θεατρική παράσταση " Ένας ελέφαντας στο δωμάτιο", μια παράσταση με πολλή φαντασία , ζωντανή μουσική και τραγούδια.

Previous Next

Τη Δευτέρα, 27 Ιανουαρίου 2020, οι μαθητές και οι μαθήτριες των Α΄και Β΄τάξεων επισκέφτηκαν το Πλανητάριο και παρακολούθησαν την ψηφιακή πλανηταριακή παράσταση : "Ο Μυστηριώδης κύριος Τιλτ".

Previous Next

Σήμερα, 22 Νοεμβρίου 2019, οι μαθητές και οι μαθήτριες της Α΄και της Β΄τάξης, μεταμορφώθηκαν  σε μικρούς ελαιουργούς και μέσα από βιωματικές αναπαραστάσεις και θεατρικά παιχνίδια γνώρισαν καλύτερα τον θαυματουργό καρπό της ελιάς.

Previous Next

Οι μαθητές και οι μαθήτριες της Γ΄και της Δ΄τάξης  συμμετείχαν σε ένα ωραίο περιβαλλοντικό πρόγραμμα  του Γεωπονικού Πανεπιστημίου.

Previous Next

Σήμερα , οι μαθητές της Α΄και της Β΄τάξης στα  πλαίσια της 6ης Πανελλήνιας ημέρας Σχολικού Αθλητισμού "Αγαπώ την άθληση - Αγαπώ την υγεία μου" , επισκέφτηκαν το αθλητικό κέντρο 'ΠΛΑΝΕΤ" .

Ετικέτες: , , ,
Previous Next

Στις 27 Σεπτεμβρίου οι μαθητές των Γ , Δ, Ε και ΣΤ΄τάξεων  στα πλαίσια της 6ης Πανελλήνιας ημέρας Σχολικού Αθλητισμού, " Αγαπώ την άθληση - Αγαπώ την υγεία μου " επισκέφτηκαν το Κολλέγιο Αθηνών στις εγκαταστάσεις στην Κάντζα.

Ετικέτες: , , , , , , , , ,

Σελίδα 1 από 3