Έναρξη σχολικής χρονιάς - Αγιασμός

Αξιολόγηση Χρήστη: 5 / 5

Αστέρια ΕνεργάΑστέρια ΕνεργάΑστέρια ΕνεργάΑστέρια ΕνεργάΑστέρια Ενεργά

Αγαπητοί μαθητές και αγαπητοί γονείς,

Ξεκινάμε τη σχολική χρονιά 2021-2022 με τον καθιερωμένο Αγιασμό, τη Δευτέρα 13 Σεπτεμβρίου και ώρα 8:30'.
Λόγω ειδικών συνθηκών απαγορεύεται η είσοδος των γονέων στο χώρο του Σχολείου.Μετά το τέλος του Αγιασμού 9:15 οι μαθητές και οι μαθήτριες θα αποχωρήσουν.

Την Τρίτη 14 Σεπτεμβρίου το σχολείο θα λειτουργήσει κανονικά μέχρι 13:15΄ και οι μαθητές και μαθήτριες θα πάρουν τα βιβλία τους. Από την Τετάρτη θα ξεκινήσει και το Ολοήμερο.

Ευχόμαστε να έχουμε μια καλή, ομαλή, δημιουργική χρονιά!
                                                                                                                                                                                  Η Διευθύντρια
                                                                                                                                                                                  Αικατερίνη Πούλου

Λίγα λόγια

Λίγα λόγια για το σχολείο μας